TZOLKIN FALI

PIECZĘCI

TONÓW

PLASMY

S.SZ.P.  

VALUM VOTAN

GALERIA   KONTAKT

FLAGA POKOJU

LINKS

 

FALA    ETZNAB  -  FALA ZWIERCIADŁA -  Siła Rozpoznania

   10                   TERAZ jest najlepszy CZAS, aby poznać prawdę .

 

KIN  118  -  Białe Magnetyczne Zwierciadło

Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń. Dziś nic nie da się zatuszować. Dziś poznam moje cienie, słabości i iluzje, którymi kieruje się w życiu. Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy. Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym. Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni „wrogowie”

 

 

 

1

dzień

 

 

KIN  119  -  Niebieski Biegunowy Wicher

Dzisiejsze wydarzenia – kładąc nacisk na podstawowe zasady, jakimi powinienem kierować się w życiu – zachęcają mnie do zmian i odnowy. Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i  niesprawiedliwe, rzucam do „tygla” odnowy. Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia.

 

 

2

dzień

 

KIN  120  -  Żółte Elektryczne Słońce

Dziś „ALFA i OMEGA” oświeca moje zmysły. Dziś Chrystusowa Świadomość wychodzi naprzeciw emocjom. Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty. Dziś nie czekam na przeprosiny, lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę. Przestaję być pamiętliwy. Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.

 

3

dzień

 

KIN  121  -  Czerwony Samoistny Smok

Dziś pokonuję poczucie osamotnienia, wewnętrznego wypalenia i strachu. Porządkuję sposób myślenia, przejmuję kontrolę nad EGO i poruszam się z pełną swobodą. Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu, odejdę od przesadnych zabezpieczeń. Nie będę też oczekiwać gwarancji ani zewnętrznych potwierdzeń.

 

4 dzień

                  

KIN  122  -  Biały Wiodący Wiatr

Wydarzenia dzisiejszego dnia nawołują mnie do zwalczania ognisk „rakotwórczych” w stosunkach międzyludzkich. Dziś staję się przystępny i gotów do nawiązania dialogu. Dziś nie ma żadnych wymówek, kompromisów, czy stawiania warunków innym. Dziś kontroluje mnie jedyny autorytet, jakim jest ŻYCIE. Dziś nie obrażę się za słowa prawdy, lecz pokornie wysłucham wszystkich uwag.

 

5 dzień

 

KIN  123  -  Niebieska Rytmiczna Noc

Dziś przychodzi mi z pomocą podświadomość. Pole snów wydobywa na powierzchnię ważne kwestie, które stłumiłem pod wpływem narzuconych mi systemów wiary, wzorców wychowawczych i przymusów ideologicznych. Dziś rozpoznaję to, co zostało we mnie zagłuszone.

 

6 dzień

 

KIN  124  -  Żółte Rezonansowe Ziarno

Dziś dostrzegam rozbieżności pomiędzy zdrowym rozsądkiem a poglądami mojego „wszechwiedzącego” EGO. Dziś ćwiczę cierpliwość do siebie i najbliższych. Rzucam nowe nasienie w glebę i pragnę, aby wyrosło z niego…….(wymień marzenie). To, co z niego wyrośnie, odsłoni moją prawdziwą naturę. Tylko – czy starczy mi zapału do pielęgnacji tego, co zasiałem?

 

7 dzień

 

KIN  125  -  Czerwony Galaktyczny Wąż

Moje ciało jest cudownym bankiem informacji. Dziś obserwuję stan  nerwów, aby zbadać, kto lub co wyprowadza mnie z równowagi. Dziś wczuję się w swoje położenie i położenie innych. Zanim wyciągnę wnioski, zastanowię się, czy moje przekonania nie bazują na tym, powypada, a co nie wypada lub co powiedzą inni? Dziś otworzę się na podszepty intuicji i wykażę się tolerancją. Zachowam umiar i nie popadnę w przesadę. Dziś dokładnie rozpoznam, co próbuje mi w tym przeszkodzić.

 

8 dzień

 

KIN  126  -  Biały Solarny Łącznik

Tylko pełna klarowność i mówienie prawdy mogą otworzyć mi oczy. Dziś dowiem się, co zatruwa mi życie i czego powinienem się pozbyć. Dziś nie będę zły, jeśli coś „stracę”. W każdym negatywnym zdarzeniu znajdę choć jeden pozytywny aspekt. Dziś puszczam w niepamięć przeszłość i wszystkie urazy do ludzi. Tylko tak doświadczę wielkiej ulgi i nie zaburzę spokoju innym.

 

9 dzień

 

KIN  127  -  Niebieska Planetarna Ręka

Dziś jestem prawą ręką Boga. Demaskuje fałsz oraz światy iluzji i braków. Zamiast oczekiwać, burzyć się i żądać – sam biorę się do pracy. Mam wystarczająco dużo siły. Dziś zobaczę, co powinienem uzdrowić w sobie, aby nie być konfliktowym. Dziś uczę się lekką ręką brać i dawać.

 

10 dzień

 

KIN  128  -  Żółta Spektralna Gwiazda

Dziś neutralizuję szkodliwe odpady w polu uczuć. Dzięki ciemnościom, nieprawidłowościom i niesprawiedliwości mogę rozwinąć zdolność właściwego rozstrzygania w życiu. Dziś stawiam na harmonię, zaprzestaję walki i odrzucam urazy. Robię czystkę w polu emocji i przezwyciężam niechęć do ludzi. 

 

11 dzień

 

KIN  129  -  Czerwony Krystaliczny Księżyc

Dziś schodzę na samo dno konfliktów, aby dotrzeć do źródeł prawdy. Tylko tak zdobędę informację, jak odnowić się w życiu i zlikwidować ogniska zapalne. Dziś uświadamiam sobie swoją rolę i zadania na Ziemi. Wiem, co mam do zrobienia w otoczeniu. Dziś dotrzymam wszystkich obietnic.   

 

12 dzień

 

KIN  130  -  Biały Kosmiczny Pies

Miłość jest częścią składową mojej drogi. Głowa i serce doprowadzą mnie do harmonii wewnętrznej. Dzisiejszy dzień jest przełomowym momentem w moim życiu. Dziś zwracam uwagę na reakcje ciała emocjonalnego. Warunkiem powodzenia jest zharmonizowane pole uczuć. Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, bo tylko pod tym warunkiem odnajdę prawdziwą tożsamość i zacznę żyć od nowa. Konflikty wynikają z mojego zaślepienia i braku tolerancji wobec siebie i ludzi.

 

13 dzień