TZOLKIN FALI

PIECZĘCI

TONÓW

PLASMY

S.SZ.P.  

VALUM VOTAN

GALERIA   KONTAKT

FLAGA POKOJU

LINKS

 

FALA               CABAN   -   FALA ZIEMI  -   Siła Kierowania

   13           TERAZ jest najlepszy CZAS, aby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

KIN  157  -  Czerwona Magnetyczna Ziemia

Ziemia jest samoregulującą się planetą, dlatego każdy mój czyn jest badany pod katem przydatności dla ogółu. To co szkodliwe dla innych, wraca do mnie z powrotem. To, co pozytywne, zasila świadomość zbiorową. Dziś zwracam uwagę na stosunki panujące w rodzinie i na umiejętność współpracy z ludźmi.

 

 

 

1

dzień

 

               

KIN  158  -  Białe Biegunowe Zwierciadło

Wydarzenia, które przyciągną dziś moja uwagę, będą ściśle związane z tym, co czynię i jaki jestem. Dziś przyjrzę się swoim przekonaniom pod katem dobra ogółu i wykryję każdą egoistyczną intencję. dziś zreformuję swoja postawę i wyjdę naprzeciw najbliższym.

 

 

2

dzień

 

KIN  159  -  Niebieski Elektryczny Wicher

Dziś przełamię zmysłową stagnację i jak Feniks odrodzę się z popiołów. Moje zaślepienie i nadużywanie prawa wolnej woli wywołało wiele niepotrzebnych konfliktów. Dziś zwrócę uwagę na stan nerwów i spróbuję uzdrowić to, co rozdrażnia mnie lub zniechęca.

 

3

dzień

 

KIN  160  -  Żółte Samoistne Słońce

Dziś chodzi o moje dobro i jednocześnie o dobro ogółu. dziś oświeca mnie Chrystusowa Świadomość. Dziś wyzbywam się zawiści i wyciągam rękę na zgodę. Kierując się miłością i doświadczeniem życiowym, wnoszę słońce nie tylko do mojego domu, ale o do środowiska, w którym żyję.

 

4 dzień

               

KIN  161  -  Czerwony Wiodący Smok

Dziś poskramiam moje EGO i robię właściwy użytek z prawa wolnej woli. Dziś kieruję się uczuciami, które nie pozwolą mi nikogo zranić. Duma i upór zaogniają tylko konflikty i przynoszą nowe problemy. Dziś zastanowię się, co oznacza słowo „kompromis”.

 

5 dzień

              

KIN  162  -  Biały Rytmiczny Wiatr

Dziś wkracza do mojego domu „najwyższy organ kontroli”. Dziś siła DUCHA wygładzi wszystkie nierówności i wskaże mi złoty środek. Dziś żyję TU-I-TERAZ! Nie żałuję tego, co minęło i nie oczekuję niczego od przyszłości. „Niech się dzieje!” Tak osiąga się spokój wewnętrzny.

 

6 dzień

 

KIN  163  -  Niebieska Rezonansowa Noc

Dziś pokonuję światy braków i zaczynam cieszyć się tym, co posiadam, zamiast zadręczać się, że czegoś nie mam. Dziś niczego nikomu nie zazdroszczę. Dziś zastanowię się: czego brakuje mi w życiu i dlaczego tego jeszcze nie mam? Czy to, czego pragnę, rzeczywiście zapełni pustkę i da mi poczucie spełnienia.

 

7 dzień

 

KIN  164  -  Żółte  Galaktyczne Ziarno

Życie stwarza mi wiele dogodnych możliwości zdobycia tego, czego pragnę z czystego serca. Dziś zastanowię się, czy osiągnięcie celu zależy od mojej woli, czy też od umiejętności współpracy z innymi. Dziś zapytam najbliższych, jak według nich wygląda idealna rodzina i co chcieliby zmienić w domu?

 

8 dzień

 

KIN  165  -  Czerwony Solarny Wąż

Dziś czuję wielką chęć do działania, ale uczynię tylko to, co podpowie mi instynkt. Dziś nie zrobię niczego, co wygodne, ale to, co jednakowo korzystne dla mnie i dla moich najbliższych. Dziś przypatrzę się swojej postawie wobec innych, aby poznać, co nadwyręża moje siły i czy nie robię czegoś na pokaz.

 

9 dzień

 

KIN  166  -  Biały Planetarny Łącznik

Dziś odkrywam wiele paradoksów w moim życiu. Dziś przestaję faworyzować jednostki i zaczynam respektować wolę innych. Nie będę zabiegać o poklask, aprobat ę i uznanie z zewnątrz, lecz pozostanę takim, jakim jestem, a nie jaki powinienem być. Dziś powracam do swojej prawdziwej twarzy.

 

10 dzień

 

KIN  167  -  Niebieska Spektralna Ręka

Dziś uwalniam się od pozy i dzięki temu znajduję wspólny język z ludźmi. To, co uzdrowię w sobie, zostanie automatycznie uzdrowione u najbliższych. Dziś nie obrażę się za słowa prawdy wypowiedziane pod moim adresem. Dziś staję się „misjonarzem”, który wszystkich zbawia i uzdrawia. Jestem tu, aby ulepszyć siebie i świat, w którym żyję.

 

11 dzień

 

KIN  168  -  Żółta Krystaliczna Gwiazda

Dziś dostrzegam owoce moich starań i wiem, jak osiąga się spokój i harmonię. Wiem, że jestem kochany i potrzebny. Dziś uczę się żyć na nowo, nie raniąc uczuć innych. Dziś odczuwam radość i spokój. Mój nastrój udziela się innym.

 

12 dzień

 

KIN  169  -  Czerwony Kosmiczny Księżyc

Wiem, że nie mogę spocząć na laurach, bo tak wiele jest jeszcze do zrobienia. Dopiero, kiedy zaprowadzę całkowity ład w swoim wnętrzu, będę zdolny di Pracy w kolektywie. Dziś zrobię coś dla środowiska oraz wejdę we współbrzmienie z naturą. Dziś pożegnam się z egoizmem, dumą i uporem. Nie chcę być „sam” wśród ludzi. Chcę żyć w tym świecie, a nie pochodzić tylko z tego świata.

 

13 dzień