TZOLKIN FALI

PIECZĘCI

TONÓW

PLASMY

S.SZ.P.  

VALUM VOTAN

GALERIA   KONTAKT

FLAGA POKOJU

LINKS

 

FALA                      IK  -  FALA  WIATRU  -  Siła Ducha

  18           TERAZ jest najlepszy CZAS, aby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

KIN  222  -  Biały Magnetyczny Wiatr

Dzisiejsze trudności muszę przezwyciężyć siłą ducha. Jeżeli będę się wzbraniać pojawią się „guzy nowotworowe” w moim życiu. Dziś nie będę zakałą rodziny. Pola napięć, problemy, poczucie rozłąki lub utraty kogoś bliskiego należą do mojej drogi. Nie ma kary za grzechy. Wszelkie przewinienia wracają jedynie do korekty w taki czy inny sposób. Dziś naprawię to, co wypadło mi spod kontroli. Życie stawia mi wyjątkowe wyzwania, abym sprawdził swoją indywidualność. Opatrzność cały czas czuwa nade mną.

 

 

 

1

dzień

 

                

KIN  223  -  Niebieska Biegunowa Noc

Dziś mam dostęp do mojej nadświadomości. Stąd czerpię energie życiową, stąd płyną fluidy duchowe. Tu rodzą się obrazy, które powinienem przetestować w życiu. Wszystko jest przydatne, ale nie wszystko na raz. Dziś przeprowadzę selekcję, od czego powinienem zacząć. Wiem, że nie wolno działać impulsywnie; pole napięć jest zbyt rozległe. Najpierw muszę poznać najbliższą okolicę.

 

 

2

dzień

 

KIN  224  -  Żółte Elektryczne Ziarno

Dziś konkretnie sprecyzuję swoje plany do zrealizowania w najbliższym czasie. Dziś zastanowię się, czy nie sięgam za wysoko, czy podołam wszystkim wyzwaniom i jakie poniosę koszty. Dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości.

 

3

dzień

 

KIN  225  -  Czerwony Samoistny Wąż

Siła mojego ducha odzwierciedla się w życiu codziennym. Bez ciała nie ma życia. „W zdrowym ciele zdrowy duch”- dziś zadbam o zdrowie i ciało biologiczne. Nie będę się nadwerężać i nie zrobię niczego ponad siły. Dziś zachowam umiar w tym, co jem i co myślę.

 

4 dzień

                 

KIN  226  -  Biały Wiodący Łącznik

Przesyt i przesada komplikują mi tylko życie. Ciężary emocjonalne, przeładowanie mózgu myślami, przeciążenie fizyczne-są przyczyna ciągłych depresji. Dziś zmieniam się, przebaczam i nikomu niczego nie wypominam. Dziś wypróbuję siłę ducha i nie zniechęcą mnie żadne trudności. Dziś uwalniam się od „grzechów młodości”.

 

5 dzień

                  

KIN  227  -  Niebieska Rytmiczna Ręka

Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki. Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz – nie wiem jeszcze: skąd lub od kogo. Mój lekarz wewnętrzny wie, co mnie najbardziej boli. Dziś odzyskam równowagę, będę działać zdecydowanie, konkretnie, nie poczuje się czegoś niegodnym. Stres i napięcia dają mi sposobność odkrycia niewykorzystanych dotąd możliwości. Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

 

6 dzień

 

KIN  228 -  Żółta Rezonansowa Gwiazda

Ład i harmonia odgrywają główną rolę w moim życiu. To, co robię niestarannie, szybko, chaotycznie – zostanie mi pokazane w sposób nawet drastyczny. Trudności życiowe i napięte sytuacje są znakiem, że idę fałszywą drogą.

 

7 dzień

 

KIN  229  -   Czerwony  Galaktyczny Księżyc

Dziś wydobywam na powierzchnię moje ciche zamiary i zastanawiam się, jak wdrożyć je do życia. Dziś jestem gotów przyjąć każdą pomoc, jak również podzielić się z innymi swoją wiedzą. Dziś biorę w karby moje EGO, akceptuję wolę innych i nikogo do niczego nie przymuszam. Każdy ma swoją drogę, także nasze dzieci. Dziś koncentruję się na moim własnym życiu i nie mieszam się do życia innych.

 

8 dzień

 

KIN  230  -   Biały Solarny Pies

Dziś skupiam się na życiu towarzyskim i zdolności współpracy z innymi. Dziś spojrzę na swoich przeciwników inaczej i spróbuję zespolić to, co nas rozdzieliło. Dzięki „wrogom” uczę się odnajdywać w życiu. Dziś podchodzę do ludzi z miłością, staje się cierpliwy dla siebie i tolerancyjny wobec innych.

 

9 dzień

 

KIN  231  -  Niebieska Planetarna Małpa

Pesymizm i ociężała głowa blokują moja zmysłowość. Dziś nie jestem aktorem, lecz reżyserem sztuki życia. Trudności i załamania nerwowe, które od czasu do czasu wstrząsają moim życiem – SA darem, dzięki któremu rozwijam się i wzrastam. Dziś z dziecinną lekkością otwieram się na to, co przyjdzie. Radość i pogoda ducha będą towarzyszyć mi przez cały dzień bez względu na to, co się stanie.

 

10 dzień

 

KIN  232 -   Żółty Spektralny Człowiek

Każdy proces ma swoje produkty uboczne. Dziś usuwam osady zgromadzone w strefie karmicznej, aby nie obciążać osobistego konta tym, co minęło. Mądrość nie przychodzi sama i z nikąd, lecz trzeba o nią zabiegać. Dziś rozprawię się z uczuciem strachu i rozkojarzenia. Dziś nie walczę o przetrwanie, lecz żyję i porządkuję swoje życie. Uwalniam się od cierni podejrzeń i niezadowolenia z tego, kim i jaki jestem.

 

11 dzień

 

KIN  233  -   Czerwony Krystaliczny Wędrowiec

Dziś rozpoznaję nowe możliwości przysłane mi z szóstego wymiaru i z ich pomocą kształtuję nowy światopogląd. Wiem, jak zdobyć wolność i niezależność, nie raniąc przy tym bliskich. Mój duch wspiera moje dążenia. Dziś nie wypełniam cudzych programów, lecz widzę własne perspektywy. To ja buduje pomost do zgody i sukcesów osobistych. Dziś jestem skoncentrowany i czujny, aby nie dać się wyprowadzić w pole. Dziś kieruję się mądrością, jaką objawia mi moje ciało.

 

12 dzień

 

KIN  234 -  Biały Kosmiczny Mag

Dziś zdaję się na boskie prowadzenie. Dzięki temu nie zwyrodnieją moje talenty i nie eksplodują wokół przeciwności. Jestem zdyscyplinowany i mam wszystko na oku. Dziś nie będę zbyt surowy i nikogo nie skrzywdzę. Serce powstrzyma mnie od popełnienia błędów. Dziś każdemu dodam otuchy.

 

13 dzień