TZOLKIN FALI

PIECZĘCI

TONÓW

PLASMY

S.SZ.P.  

VALUM VOTAN

GALERIA   KONTAKT

FLAGA POKOJU

LINKS

 

FALA               MANIK   -   FALA  RĘKI  -   Siła Uzdrowienia

   3                     TERAZ jest najlepszy CZAS, aby czegoś dokonać.

 

KIN  27  -  Niebieska Magnetyczna Ręka

Dziś testuję wykonalność moich zamierzeń i podporządkowuję EGO woli boskiej. Dziś zadam sobie wiele trudu, aby ulepszyć moje życie i urzeczywistnić wzniosłe cele. Dziś mam wielką motywację do działań. Dziś wykryję wszystkie defekty. Życie powie mi, od czego zacząć. Dziś mam pełne ręce roboty.

 

 

 

1

dzień

 

                

KIN  28  -  Żółta Biegunowa Gwiazda

Dziś dostaję od życia lekcje na temat dysharmonii. Nie będę więc niczego wartościować- ani zjawisk, ani sytuacji, ani zachowań ludzkich. Jeżeli zrównoważę bieguny sprzeczności, odnajdę drogę do pojednania, zgody i harmonii wewnętrznej.

 

 

2

dzień

 

KIN  29  -  Czerwony Elektryczny Księżyc

Wartki nurt rzeki ma potężną moc niszczenia. Dziś świadomie rzucam w wir „rzeki życia” to, co mnie najbardziej blokuje. Uzdrawiające bodźce wydają się często tak irracjonalne, że odsuwam je na boki i nie staram się zrozumieć ich celowości. Dziś pozwalam impulsom duchowym wypłukać na powierzchnię wszystkie stare osady. Dziś uwalniam moje wnętrze od zatorów.

 

3

dzień

 

KIN  30  -  Biały Samoistny Pies

Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia oraz rozważę warianty przyszłej „terapii”. Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować ani chować się za cudzymi plecami. Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami. Dziś nie powiem: „co ja mogę zrobić?”, „to nic nie da”, lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań.

 

4 dzień

                 

KIN  31  -  Niebieska Wiodąca Małpa

W dzisiejszym dniu obowiązuje pogoda ducha, lekkość i humor. Dziś nie zatajam prawdy o sobie, uwalniam się od pesymizmu, powściągliwości, powagi; przełamuję ustawiczne milczenie i zaczynam cieszyć się życiem. Bez zażenowania opowiadam o swoich marzeniach, bez łez mówię o bolączkach i zmartwieniach. Dziś nie jestem ani lepszy, ani gorszy od innych. Tylko tak przełamię smutek.

 

5 dzień

               

KIN  32  -  Żółty Rytmiczny Człowiek

Z pomocą wolnej woli równoważę dziś bieguny sprzeczności w moim zachowaniu. Spokój i równowaga wewnętrzna są warunkiem odnoszenia sukcesów. Tylko stojąc w środku, mogę poznać moje zalety. Dziś dokonam wyboru, czy chcę walczyć mieczem czy miłością. Od dziś żyję świadomie, patrząc oczami środka. Z pomocą siły miłości bezboleśnie opuszczam stare karmiczne światy.

 

6 dzień

 

KIN  33  -  Czerwony Rezonansowy Wędrowiec

Dziś mam wyjątkową sposobność poznać smak wolności. Taka szansa nie pojawia się często. Dziś zastanowię się, za czym gonię w życiu, czego najbardziej pragnę, za czym podświadomie tęsknie i jak mogę to osiągnąć. Dziś robię odpoczynek, zbieram siły i wybieram jeden kierunek. Dziś nie zdezerteruję przed tym, co nieznane, lecz odważę się poznać nowe obszary.

 

7 dzień

 

KIN  34  -  Biały Galaktyczny Mag

Same dobre zamiary i praca w pocie czoła nie wystarczą do osiągnięcia celu. Dziś oderwę się od zewnętrznych uzależnień, blokad mentalnych oraz wszystkich materialnych ograniczeń. Dziś sięgnę po instrumenty takie, jak: wiara, ufność, miłość. Dziś wykorzystam inne prawa niż ziemskie do uzdrowienia niekorzystnych procesów w życiu.

 

8 dzień

 

KIN  35  -  Niebieski Solarny Orzeł

Dziś budzę wiarę w siebie, przystępuję ochoczo do Pracy i biorę pełna odpowiedzialność za to, co czynię. Dziś nie skryję się za plecami innych, nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę żadnych winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu. Jeżeli będę zaprzeczać prawdzie, zaczną mnożyć się problemy. Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem.

 

9 dzień

 

KIN  36  -  Żółty Planetarny Wojownik

Włączając do działania obie półkule mózgu, przestępuje dziś następny szczebel na drodze uszlachetniania i przemian. Dziś wyklaruje się nowy kierunek współpracy pomiędzy mną a otoczeniem. Przestaje się bać i słucham głosu intuicji. Odrzucam każdą formę lęku i każdą wątpliwość. Powaga sytuacji nie zrobi dziś na mnie wrażenia, lecz pokaże, co jest do zrobienia w otoczeniu.

 

10 dzień

 

KIN  37  -  Czerwona Spektralna Ziemia

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział. Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko. Dziś wymazuję ze świata astralnego stworzone przeze mnie, tchórzliwe myślokształty. Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu.

 

11 dzień

 

KIN  38  -  Białe Krystaliczne Zwierciadło

Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru. Dziś widzę siebie bez żadnego upiększenia – bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu. Dziś prześwietlona zostanie każda mija myśl i ogólne tło pola myśli. Dziś robię „remanent”w samoświadomości.

 

12 dzień

 

KIN  39  -  Niebieski Kosmiczny Wicher

Moje pomysły twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie. Mogę wdrożyć je do życia dopiero wtedy, kiedy rozwiążę to, co STARE i zrobię miejsce na to, co NOWE. Czując silny pęd ku odnowie, dokonuję dziś wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia. Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała fizycznego i odmiany mojego losu.

 

13 dzień