TZOLKIN FALI

PIECZĘCI

TONÓW

PLASMY

S.SZ.P.  

VALUM VOTAN

GALERIA   KONTAKT

FLAGA POKOJU

LINKS

 

FALA                      MEN  -  FALA  ORŁA  -  Siła Wizji

  19           TERAZ jest najlepszy CZAS, aby samemu decydować o swoim losie.

 

KIN  235  -  Niebieski Magnetyczny Orzeł

Nie mając własnych wizji, stanę się wykonawcą cudzych pomysłów. Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy. Uzdrowienie świata należy zacząć od siebie. Dziś uporządkuję własne podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów. Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

 

 

 

1

dzień

 

                   

KIN  236  -  Żółty Biegunowy Wojownik

Dziś łączę analityczny rozum z intuicyjna mądrością. Moje marzenia mogę urzeczywistnić tylko dzięki zaufaniu w swoja siłę wewnętrzną. Intuicja wprowadza wizje do pola wyobraźni, wyobraźnia przesyła je do mózgu. a rozum wnosi je do światła fizycznego. Dziś moje Wyższe JA jest stróżem mądrości. Dziś nie będę sztucznie przyspieszać biegu spraw, ani naginać losu dla własnych zamiarów.

 

 

2

dzień

 

KIN  237  -  Czerwona Elektryczna Ziemia

Dziś życie testuje przydatność moich pomysłów i w razie potrzeby sprowadza mnie na Ziemię. Moim drogowskazem jest najbliższe otoczenie. Dziś nie zrażę się niepowodzeniami, lecz dostrzegę w nich szansę wykazania się w inny sposób. To, co pochodzi ode mnie i uwłacza ludzkiej godności, wróci do mnie z powrotem. Dziś zrewiduję swoje plany, nie będę samolubny, nie zranię niczyich uczuć.

 

3

dzień

 

KIN  238  -  Białe Samoistne Zwierciadło

Dziś spotykam się ze skutkami własnych działań i zastanawiam się, kim właściwie jestem, skoro wszędzie odnajduję swoje ślady. Dziś ujrzę nie tylko swoje błędy i wady, ale także zalety. Dziś odkryję prawdę o sobie. Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, w rzeczywistości jest moim przyjacielem.

 

4 dzień

                

KIN  239  -  Niebieski Wiodący Wicher

Dziś dokonuję wielu zmian i uwalniam się od życiowych iluzji. Dziś nie oceniam ani mojej drogi, ani cudzego postępowania. Nie wytykam nikomu błędów i nie daję „cudownych” rad na przyszłość. Dziś zbieram siły, aby zerwać z mylnymi wizjami, do których się tak przywiązałem, a które otumaniły moją świadomość. Nie ma sytuacji bez wyjścia – każdą pułapkę można bezpiecznie obejść, tylko trzeba chcieć, wierzyć i ufać.

 

5 dzień

               

KIN  240  -  Żółte Rytmiczne Słońce

Dziś „Alfa i Omega” stabilizuje moją drogę i wygładza to, czego ja nie widzę. Dziś ogarnę wzrokiem moje marzenia i wybiorę z nich to, co korzystne dla wszystkich. Dziś odkryję siłę bezwarunkowej miłości i z jej pomocą zaprowadzę porządek w moim życiu. Dziś sprowadzę na Ziemię moją wybujałą wyobraźnię, spojrzę trzeźwo na życie złoty środek i zdam egzamin z dojrzałości.

 

6 dzień

 

KIN  241  -  Czerwony Rezonansowy Smok

Jak chciałem wdrożyć swoje wizje do życia, skoro nie dysponowałem wystarczającą siłą woli? Boska „mana” wciąż spada z nieba. Nie ma ciężkich czasów. Dziś nie będę narzekać na los i nie popadnę w zniechęcenie. Dziś otoczę „matczynym” ciepłem ludzi słabszych i niczego nie pozazdroszczę silniejszym. Dziś odkrywam w sobie „kobiecą” wrażliwość i staję się czuły dla innych.

 

7 dzień

 

KIN  242  -  Biały Galaktyczny Wiatr

Dziś testowana jest siła mojego ducha. Ja sam jestem kreatorem mojego losu. Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów. Dziś przypatrzę się zdolności komunikacji z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny. Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

 

8 dzień

 

KIN  243  -  Niebieska Solarna Noc

Dziś pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji. Dziś inspiruje mnie intuicja. Moje problemy i rozterki duchowe wynikają z rozdwojenia jaźni. Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie wszystkie kochane i niekochane aspekty. Dziś kieruje wzrok ku „górze” i stamtąd czerpie pomysły na lepsze życie. Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaje uczciwy szczególnie wobec siebie.

 

9 dzień

 

KIN  244  -  Żółte Planetarne Ziarno

Dziś urzeczywistnią się moje „unikalne” wizje. Dziś wyrażę swoją prawdziwą istotę. Każda maska i każdy parawan, którym zasłaniam się ze strachu lub z przesadnej ostrożności, zrażają do mnie ludzi i utrudniają mi pokazanie tego, co potrafię. Dziś ujrzę obie strony mojego konta: „winien” i „ma”.

 

10 dzień

 

KIN  245  -  Czerwony Spektralny Wąż

Dziś rozprawię się z ciemnymi stronami w polu uczuć utrudniającymi mi spełnienie marzeń. To, co mnie drażni, rozczula, porusza, co odbiera mi chęć do życia, co burzy krew i myśli, odbija się na moim zdrowiu. Dziś odkryję, co zaburza mi harmonię wewnętrzną i bez łez uwolnię się od tego ciężaru.

 

11 dzień

 

KIN  246  -  Biały Krystaliczny Łącznik

Dziś dowiem się, ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty. Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek. Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce. Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych. Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem. Walka i opór rodzi przygnębienie. Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

 

12 dzień

 

KIN  247  -  Niebieska Kosmiczna Ręka

Dziś staję się cudownym uzdrowicielem – uzdrawiam świat marzeń i wizji. Dziś wnoszę nowy powiew do życia. Mój sposób myslenia, wizje i światopogląd będą dziś przetrawione przez rozum, a potem zatwierdzone przez intuicyjną samoświadomość. Dziś przestanę oszukiwać samego siebie.

 

13 dzień