TZOLKIN FALI

PIECZĘCI

TONÓW

PLASMY

S.SZ.P.  

VALUM VOTAN

GALERIA   KONTAKT

FLAGA POKOJU

LINKS

 

FALA             CHUEN    -   FALA MAŁPY  -   Siła Lekkości

   11             TERAZ jest najlepszy CZAS, aby podejść do życia z humorem .

 

KIN  131  -  Niebieska Magnetyczna Małpa

Dziś melduje się moja nadświadomość z cudownymi darami. Dzięki niej odkrywam swoją niewinność, opuszczam czysto zwierzęcą formę bytu i z lekkością idę przez życie. Moja siłą jest pogoda ducha i ciepło. Przeceniając surowość i powagę, stłumiłem w sobie radość, poczucie humoru i wrażliwość. Dziś wysadzam w powietrze wszystkie ponure światy.

 

 

 

1

dzień

 

                 

KIN  132  -  Żółty Biegunowy Człowiek

Dziś wnoszę do życia autentyzm, niezależność i siłę wolnej woli. Dziś sprawdzę się w świecie skrajności i dzięki możliwości wyboru zdobędę mądrość życiową. Dziś nie stracę głowy i nie zrażą mnie żadne porażki. Jestem gotów poznać swoje pozytywne i negatywne strony. Stojąc na wulkanie rezonansów karmicznych, zdaje dziś egzamin dojrzałości. Dziś doceniam wielkość natury ludzkiej.

 

 

2

dzień

 

KIN  133  -  Czerwony Planetarny Wędrowiec

Dziś wstępuję na „wojenną ścieżkę”, aby poznać pobudki, jakimi kieruje się moje EGO. Ten krok jest bardzo ważny, ale i niebezpieczny. Nie wszystko, co mi podpowiada EGO, jest złe i pozbawione sensu. Dziś dostrzegam perspektywy współpracy i przestaję kręcić się w kółko. Nie wolno mi tylko zapomnieć, że dziś stoję na polu karmicznym. Zachowam więc ostrożność i nie dam ponieść się emocjom.

 

3

dzień

 

KIN  134  -  Biały Samoistny Mag

Moje serce otwiera przede mną wrota do królestwa magii. Dziś budzę w sobie maga i szamana, ale nie z pomocą trików technicznych czy ezoterycznych iluzji, lecz poprzez bezwarunkową miłość. Wiem, że manipulowanie prawdą i uciekanie się do kłamstwa, zamyka mi drogi do sukcesu. Dziś puszczam wolno karierę i pieniądz. Właśnie pogoń za majątkiem zamknęła mnie w niższym świecie zwierzęcym.

 

4 dzień

                

KIN  135  -  Niebieski Wiodący Orzeł

Wyobraźnia jest wymogiem otwarcia się na wizje. Prawdziwa wizja odsłania się na określonej płaszczyźnie Światła. wszystko co, leży poniżej, jest złudnym obrazem pochodzącym ze świata iluzji astralnych. Dziś uczę się odróżniać omamy od prawdziwych wizji i przestaję korzystać z informacji napływających z pól astralnych. Dziś pozostanę ostrożny i czujny.

 

5 dzień

                  

KIN  136  -  Żółty Rytmiczny Wojownik

Dziś jednoczę rozum z intuicją, odrywam się od „nieludzkiej” przeszłości, uwalniam się od niekorzystnych powiązań i zaprzestaję walk, za którymi przepada moje EGO. Dziś zaufam mojej mądrości mistycznej i z jej pomocą zrównoważę wszystkie rozbieżności pomiędzy tym, co widzi prawa a co lewa półkula mózgu. Dziś wyzbywam się strachu i nie pozwolę ani mojemu EGO, ani myślokształtom zapędzić się w ślepą uliczkę.

 

 

6 dzień

 

KIN  137  -  Czerwona Rezonansowa Ziemia

Dziś kontroluje moje pobudki, impulsywność i niskie popędy. Dziś chodzi nie tylko o moje dobro, ale o dobro ogółu. To, co nie służy całości, zostanie bezwzględnie wyeliminowane z mojego pola i być może nie będę tym zachwycony. Zamiast narzekać, że jest źle – przypatrzę się nowym trendom, zacznę przeciwdziałać obłudzie. Dziś podejdę z miłością do ludzi, zwierząt i całej przyrody.

 

7 dzień

 

KIN  138  -  Białe Galaktyczne Zwierciadło

Dziś przeprowadzam wnikliwą kontrolę myśli. Wszystkie negatywne myśli wracają do mnie z powrotem i nękają mnie tak długo, dopóki, ich nie zaakceptuję i nie uzdrowię. Dziś nie idę na żaden kompromis z moim EGO i nie wypieram się moich negatywnych odbić. Dziś nie upieram się przy słuszności moich przekonań, lecz pozwalam objawić się innym prawdom.

 

8 dzień

 

KIN  139  -  Niebieski Solarny Wicher

Dziś pozwalam ponieść się impulsom odnowy i dokonuję wstępnych zmian w życiu. Dziś dobrowolnie poddaję się prądowi przekształceń, aby zregenerować moje zwiotczałe siły, wymazać negatywne odczucia, uporządkować chaotyczne myśli. Dziś uwalniam się od podświadomego lęku o przyszłość, od manii prześladowczej, krytycyzmu, chorobliwego przywiązania do starych nawyków i zasad.

 

9 dzień

 

KIN  140  -  Żółte Planetarne Słońce

Dziś działa na mnie siła, która zwie się Chrystusowym Światłem. Dziś Chrystus Zstępuje do mojego życia. Stać się przez NIEGO oświeconym jest moim cichym marzeniem. Dziś przemawia przeze mnie boska mądrość. Bezwarunkowe przebaczenie i miłość pomogą mi rozwiązać wszystkie problemy osobiste.

 

10 dzień

 

KIN  141  -  Czerwony Spektralny Smok

Dziś zrzucam wszystkie ciężary, które przez lata gromadziłem na swoich barkach. Intuicja powie mi, od czego zacząć. Moje ciało stało się koniem pociągowym w powozie mojego EGO. Dziś zneutralizuję to, co nigdy wcześniej nie mogło być zneutralizowane. Wiara w powodzenie pomoże mi przetrwać ciężkie chwile.

 

11 dzień

 

KIN  142  -  Biały Krystaliczny Wiatr

Świat duchowy pomaga mi połączyć korytarze wielu inkarnacji. Zapomniałem, że życie jest tylko grą, dzięki której rozszerzam swoją świadomość. Ten pozornie tak drogi dla mnie świat fizyczny jest tylko środkiem do celu. Wykorzystując siłę DUCHA, ucieleśniam dziś spirytualną mądrość. Jestem tu, aby poznać smak szczęścia. Gorycz i codzienne zmagania nie należą do mojego przeznaczenia.

 

12 dzień

 

KIN  143  -  Niebieska Kosmiczna Noc

Jeżeli przezwyciężę dumę i otworzę się na swobodny przepływ uczuć, przełamię granicę mojego ubóstwa duchowego i materialnego. Dziś uczę się bez zażenowania brać i dawać. Dziś przekształcam na światło wszystkie cienie. Trudności życiowe stwarzają mi najlepsze warunki do rozwoju duchowego.

 

13 dzień