TZOLKIN FALI

PIECZĘCI

TONÓW

PLASMY

S.SZ.P.  

VALUM VOTAN

GALERIA   KONTAKT

FLAGA POKOJU

LINKS

 

FALA         LAMAT  -  FALA  GWIAZDY  -  Siła Harmonii

  20       TERAZ jest najlepszy CZAS, aby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną .

 

KIN  248  -  Żółta Magnetyczna Gwiazda

Dziś staję się otwarty dla wyższych wymiarów i przekraczam granice świata karmy. Dziś zadbam o estetykę, piękno i harmonię w domu, pracy, otoczeniu. Każde rozdrażnienie, zwątpienie i żal będą dla mnie wskazówką, że jest jeszcze coś, czego muszę nauczyć się w najbliższym czasie.  

 

 

 

1

dzień

 

                

KIN  249  -  Czerwony  Biegunowy Księżyc

Dziś zrzucam woal zapomnienia i bezgranicznie ufam naturalnemu biegowi życia. Napięcia, jakie dzisiaj odczuję, pokażą mi, od czego jestem chorobliwie uzależniony. Dziś pójdę tam za czym tęsknię. Bolesne doświadczenia będą dla mnie wskazówką, że muszę się opamiętać w tym, co robię. Dziś nikogo i niczego nie skrzywdzę i nie skrytykuję. Dziś jestem gotów do wielu wyrzeczeń, aby jutro poznać smak szczęścia.

 

 

2

dzień

 

KIN  250  -  Biały Elektryczny Pies

Motorem dzisiejszych działań jest MIŁOŚĆ. Dziś poskromię negatywne emocje, egocentryzm, niecierpliwość i nadpobudliwość. Dziś wyrażę swoją faktyczna osobowość, niczego nie zatuszuję przed bliskimi i nic nie zrobię na pokaz. W tyglu bezwarunkowej miłości stopię dziś to, co chciane i niechciane. Dziś przełamie niechęć do ludzi i podejmę dialog z bliskimi – a „niewygodnymi” osobami.

 

3

dzień

 

KIN  251  -  Niebieska Samoistna Małpa

Dziś odrzucam stare wzorce wychowawcze, które zaszczepiły we mnie strach, bezwzględne posłuszeństwo, surowość. Dziś skończę z przesadną dyscypliną i choć raz pozwolę sobie i bliskim na beztroskę. Niczego nie narzucę  dziś mojemu partnerowi i nie wymierzę żadnej kary dzieciom. Dziś przestaje się umartwiać – będę wesoły, niewinny i lekki jak dziecko.

 

4 dzień

                       

KIN  252  -  Żółty Wiodący Człowiek

Mądrość życiową nabywam drogą doświadczeń. Dziś mogę naprawić wiele błędów przeszłości, kierując się praworządnością. Kluczem jest bezwarunkowa miłość, która każe bezwarunkowo przebaczać. Dziś będę uważać, aby moje „Niższe Ja” nie stanęło mi na drodze pojednania z innymi. Dziś wykażę silną wolę i otworzę się na zgodę i pokój.

 

5 dzień

                       

KIN  253  -  Czerwony  Rytmiczny Wędrowiec

Dziś szukam zgody i wybieram optymalne drogi. Nie naruszając przestrzeni innych, zachowam dziś swoją niezależność i wolność osobistą. Dziś nie mieszam się do cudzych problemów, aby znów nie uwikłać się w karmiczne zniewolenie. Odwaga i duchowa dyplomacja pomogą mi przetrwać każdy kryzys. Dziś jestem obserwatorem i jeżeli będzie konieczne, wycofam się na tyły.

 

6 dzień

 

KIN  254  -  Biały Rezonansowy Mag

Dziś kieruje się sercem, a nie głową i nie łamię praw boskiego miłosierdzia. Dziś przestaje być marionetką i narzędziem o obcych rękach. Dziś zdemaskuje fałsz, nie pozwolę siebie oszukiwać i sam nie będę manipulować ludźmi. Są tylko dwie siły – siła STRACHU i siła MIŁOSCI. Strach paraliżuje mi ruchy, miłość wyprowadza mnie w bezpieczne miejsce.

 

7 dzień

 

KIN  255  -  Niebieski Galaktyczny Orzeł

Dziś idę prosto do celu. Brak sensu w tym, co robię, wskazuje na wybrakowany rozwój duchowy. Napięcia, jakie dziś wyczuję, pokażą mi, w jakich dziedzinach życia czuję się najbardziej bezradny lub przed czym próbuję uciec. Dziś rozbudzę nadzieję i zaufam świetlanym wizjom. To ja stwarzam ciepłe ognisko domowe. Dziś zastanowię się, gdzie brakuje harmonii i jaki nastrój panuje w moim domu.

 

8 dzień

 

KIN  256  -  Żółty Solarny Wojownik

Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia. Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu. Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem. Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

 

9 dzień

 

KIN  257  -  Czerwona Planetarna Ziemia

Dziś widzę, czego dokonam w tej fali i co wymaga ulepszenia. Dziś mogą zaognić się nie zagojone karmiczne rany, abym zwrócił na nie uwagę. Dziś zobaczę, co wrze w moim wnętrzu, a co we wnętrzu partnera. Dziś nauczę się współżyć z ludźmi.

 

10 dzień

 

KIN  258  -  Białe Spektralne Zwierciadło

Dziś uwolnię się od tego, co jest kością niezgody w moim domu. Dziś spojrzę bezstronnie na życie i wykorzystam zdolność sprawiedliwego rozstrzygania. Dziś rozpoznam swoją naiwność i skłonność do popadania w przesadę. Moi towarzysze życia pokazują mi moje słabości i wady, do których nie chcę się przyznać, a nad którymi powinienem popracować. Dziś przełamuję opór i niechęć do własnych odbić.

 

11 dzień

 

KIN  259  -  Niebieski Krystaliczny Wicher

Dziś regeneruję swoje siły i wprowadzam wiele nowości. Wiem, gdzie tkwią moje błędy myślowe, uchybienia i brak taktu w stosunkach międzyludzkich. Dziś nie ulegnę wpływom innych i uwolnię się od przesadnej ostrożności. Dziś pozwalam oczarować się sile odnowy.

 

12 dzień

 

KIN  260  -  Żółte Kosmiczne Słońce

Dziś widzę, czego można dokonać, ćwicząc silną wolę. Dziś sam rozstrzygam jak „Alfa i Omega”. Ustawiczna negacja, wyroki i kochanie za coś – należą już dziś do przeszłości. Nauczyłem się kochać i przebaczać oraz przekonałem się, że jestem kochany. MIŁOŚC jest kluczem do każdego serca. W ciągu 260 dni przezwyciężyłem samego siebie. Dziś świętuję moje zwycięstwo, a jutro zabieram się do dalszej pracy.

 

13 dzień