TZOLKIN FALI

PIECZĘCI

TONÓW

PLASMY

S.SZ.P.  

VALUM VOTAN

GALERIA   KONTAKT

FLAGA POKOJU

LINKS

 

FALA             EB - FALA CZŁOWIEKA   -   Siła Wolnej  woli

   8             Teraz jest najlepszy CZAS, aby przejąć odpowiedzialność za siebie

 

KIN  92  -  Żółty Magnetyczny Człowiek

Dziś trenuję siłę woli w świecie wyzwań i pokus. Dziś liczy się to, co czynię i to, co

myślę, a nie to, co mówię. Dziś konfrontuję moje EGO z intuicyjną świadomością. Poszukując prawdy natrafiam na wiele dylematów, które spróbuję dzisiaj wyjaśnić, nie przeceniając rozumu. Dziś nie zaciągnę nowych „długów”.

 

 

 

1

dzień

 

 

KIN  93  -  Czerwony Biegunowy Wędrowiec

Przestrzeń życiowa jest sceną, na której tworzę swoja rzeczywistość. Tu robię decydujące cięcia, tu stwarzam nowe wypaczenia. Nie jestem jednak sam na scenie, ze mną Graja tez inni – raz lepsi, raz gorsi aktorzy. Dziś odkryję, kto jest reżyserem. Czy nie marnuję czasem talentu zamknięty w cudzym teatrze? Dziś zmierzę, jak przestronna jest moja scena życiowa. Moje ciche zamiary zdecydują o moim jutrze.

 

 

 

2

dzień

 

KIN  94  -  Biały Elektryczny Mag

Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi. Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro. Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca. Intencje serca mają potężną moć oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu – one to przyspieszają nadejście sukcesów. Dziś rozjaśniam ciemności umysłu, wnosząc tam światło miłości.

 

3

dzień

 

KIN  95  -  Niebieski Samoistny Orzeł

Dziś odchodzę od wartościowania zjawisk i ludzi. Dziś ja zatwierdzam plany na przyszłość. Przyjmuję nowe wyzwania i mając przed oczami wizję celu – nie boję się podjąć ryzyka. Dziś nikt niczego mi nie narzuci i ja nie zmuszę nikogo do bezwzględnego posłuszeństwa, milczenia lub przyklaskiwania moim racjom.

 

4 dzień

               

KIN  96  - Żółty Wiodący Wojownik

Dziś siła inteligencji wydaje mojemu ciału rozkazy. Zdaję się na wewnętrzne prowadzenie, które jest nieomylne. Dziś bez strachu powołuję do bytu to, co sam uznam za właściwe. Przestaje być chorągiewką i nie drżę jak osika na wietrze. Nie pójdę na łatwiznę, nie skuszę się na doraźne korzyści, nie ulegnę pokusom, lecz pójdę tam, gdzie skieruje mnie moja wola i gdzie nie będę marionetką.

 

5 dzień

 

KIN  97  -  Czerwona Rytmiczna Ziemia

Dziś ważą się moje losy. Moja wola jest wystawiona na próbę. Dziś określę więź z ludźmi, z naturą, z ojczyzną i zrewiduję postawę określoną jako „symbol Kaina”, której motto brzmi: ”Mieć więcej niż inni bez względu na cenę”. Dziś zadbam o zdrowy kontakt z ludźmi i z całym otoczeniem. Dziś jestem jednocześnie nauczycielem i uczniem. Bez szemrania zbieram więc pochwały i nagany.

 

6 dzień

 

KIN  98  -  Białe Rezonansowe Zwierciadło

Dziś budzę się w sali luster, gdzie spoglądają na mnie tysiące oczu. Każdego kąta, miejsca i zaułka jestem bacznie obserwowany. Bez zwierciadła nie ma nauki. Dzięki odbiciom zdobywam mądrość życiową. Dziś rozwieją się iluzje, mrzonki, omamy. Każdą informację przyjmuję dziś bez lamentowania i bez wartościowania. Dziś przebaczam sobie i wszystkim moim odbiciom.

 

7 dzień

 

KIN  99  -  Niebieski Galaktyczny Wicher

Dziś ja sam reguluję procesem odnowy wewnętrznej i mam nieograniczone możliwości. Dziś przekształcam to, co mnie powstrzymuje w działaniach, w to, co mi wyjątkowo sprzyja. Dziś robię wszystko dobrowolnie, a nie pod przymusem, groźbą kary lub szantażu. Dziś ja sam przesądzam o swoim losie.

 

8 dzień

 

KIN  100  -  Żółte Solarne Słońce

Dziś inspiruje mnie „ALFA i OMEGA”. Dziś mówię prawdę i nie obrażam się za słowa prawdy. Dziś łączę to, co nieświadomie rozdzieliłem, naprawiam krzywdy i pomyłki, i wyciągam rękę na zgodę, ale nie dlatego, że muszę lub tak wypada, lecz dlatego, że chcę i dojrzałem do pojednania.

 

9 dzień

 

KIN  101  -  Czerwony Planetarny Smok

Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli. Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać. Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl. Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

 

10 dzień

 

KIN  102  -  Biały Spektralny Wiatr

Moje pola duchowe są niesamowicie zaśmiecone negatywnymi myślami. Dziś neutralizuję to, co stało się bezużyteczne lub szkodliwe. Dziś porządkuję pola chaotycznych myśli, jednoczę różne racje i scalam to, co rozproszone. Dziś wprowadzam nowego ducha do sfery zmysłów.

 

11 dzień

 

KIN  103  -  Niebieska Krystaliczna Noc

Moje sny – płynące z płaszczyzny „kosmicznej nocy” – są kopalnią wiedzy o życiu. Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości i stamtąd czerpię informacje. Powiązanie z metafizyką utrzymuje się na płaszczyźnie świata snów. Noc jest drogowskazem do przezwyciężenia braków fizycznych, ubóstwa duchowego i wszystkich skrajności życiowych.

 

12 dzień

 

KIN  104  -  Żółte Kosmiczne Ziarno

Dziś przypatrzę się temu, co potrafię, co mnie interesuje i temu, co faktycznie robię w życiu. Zastanowię się, czy nie marnuję swojego talentu goniąc za czymś, do czego się nie nadaję. Dzis wyruszam na podbój moich skarbów wewnętrznych. Pełnię szczęścia osiągnę dopiero wtedy, kiedy stanę się świadomym swej wartości człowiekiem. Kiedy zacznę sam siebie cenić, doceni mnie również otoczenie. Dziś nie zadzieram nosa ani nie chowam głowy w piasek. Dziś znajdę mój złoty środek.

 

13 dzień